• Ново
Мерач на воздушен компресор за електричен воздух во спортот Волт, за велосипед или автоматско
zoom_in

Мерач на воздушен компресор за електричен воздух во спортот Волт, за велосипед или автоматско

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Пумпата за воздушна пумпа „Рад Спортц Ер Капетан“ ќе направи итни станови и патувања за кампување ветре! Компактната големина и удобното куќиште за носење го прави привремено да се има итен воздух достапен во случај на автомобил, велосипед или мотор. Земете ја пумпата на патувања за кампување за лесно и брзо да ги надувате душеците за спорт и воздухот. Со дополнителен долг приклучок за адаптер 12 V и црево со долги воздух од 3 метри, многу видлив мерач на инфлација и водоотпорен мотор, ќе бидете нагоре и да работиме во ниеден момент. Карактеристики : Точен и многу видлив мерач. Надува просечна гума за автомобили до 30-35 psi за приближно 2-3 минути . висококвалитетна метална конструкција. Доаѓа со црево за воздух што е долго над 3 метри. 3 адаптери вклучени за широк спектар на апликации . Голем 2 "мерач на дијаметар. Дополнителен долг адаптер за адаптер за цигари од 12 волти. Вклучен прекинувач за рокер. Автоматско прекинување на преоптоварувањето (до 150psi). Водоотпорен мотор. Гумени стапала за мазна работа против лизгање. Дополнителни карактеристики : Работи на Стандарден полесен автомобил од 12 волти. Вклучени 3 адаптери. Вклучува бесплатна торба за складирање/носење на најлон.

Им се допаѓа и на купувачите..