• Ново
Чудо на нација Девојки со кратки ракави на врвот и панталони за пижами со пижама сет со маска за очи, 3-парчиња, големини 4- & плус
zoom_in

Чудо на нација Девојки со кратки ракави на врвот и панталони за пижами со пижама сет со маска за очи, 3-парчиња, големини 4-

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Таа ќе биде најдобро облечена на нејзината следна забава за дремка во оваа 3-парта пижама поставена од Wonder Nation. Се одликува со врвот на пуловер со џеб за лепенка и кратки ракави, совпаѓани со влечење панталони дизајнирани да ја задржат ултра удобната, со широка нога и еластична половината. Контрастните цевки му даваат на овој сет симпатичен, класичен допир што ќе го сакате. Додадете ја координативната маска за очи и таа е подготвена да го започне следното спиење во стил. Само на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. Сетот вклучува 1 горе, 1 пар панталони и 1 маска за очи. Врвни карактеристики : Мека маичка плетена ткаенина; вратот на екипажот; застани; кратки ракави; џеб на градите; капка рамо; детали за цевки; дизајн без ознаки. Карактеристики на панталони : Мека маичка плетена ткаенина; повлекување со еластична половината; нефункционална вратоврска од предната страна; детали за цевки; дизајн без ознаки; печатење на сите. Девојки со кратки ракави на врвот и панталони со пижами од пижами поставени од чудо нација.

Им се допаѓа и на купувачите..