• Ново
Маица со долги ракави на Avia Women Back со страничен пресек
zoom_in

Маица со долги ракави на Avia Women Back со страничен пресек

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Чувајте го вашиот спортски стил да оди од пред-пост-тренингот и насекаде помеѓу оваа маица на женската мрежа од Авиа. Опуштеното, модерно вклопување и мрежи додава удобност и дишење кога сте во движење. Спарете го со омилените шорцеви или џогери и сте поставени! Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за мрежа на грб. Маица на женската мрежа од Авиа.

Им се допаѓа и на купувачите..