• Ново
Добро ткаен цвет Зена гроздобер ориентален цветен сив 9'3 12'6 килим во областа
zoom_in

Добро ткаен цвет Зена гроздобер ориентален цветен сив 9'3 12'6 килим во областа

DEN 3216.32

Износ
check Во продавницата.

Со класични, глобално инспирирани и апстрактни обрасци, елегантна, палета на бои со кул тон и тенок, но густо ткаен куп, колекцијата на цвеќиња носи модерна елеганција во која било просторија и удобност на секоја нога. Овие истакнати килими се исто така отпорни на дамки и лесни за чистење, ставајќи ги дома во која било просторија од куќата. Висок куп со висока густина, 0,3 ". Чиста. Употребата на рампа за килим се препорачува да го продолжите животот на вашиот килим и да спречите менување и лизгање.

Им се допаѓа и на купувачите..