• Ново
Уникатни поволни цени за чиста потпетици за чиста потпетици на женските ремени
zoom_in

Уникатни поволни цени за чиста потпетици за чиста потпетици на женските ремени

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Меките потпетици на чипка ја задоволуваат вашата желба за елегантен изглед што е достоен за тренд, чиста лента формира витка лента за пети додека меките ленти (завршени со удобни агли) јамка низ цврста чаша за потпетици, а потоа завиткајте и врзувајте се околу глуждот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија големина на ЕУ - петица до пети - висина на пета6 - 4 - 36 - 9 - - 37 - 5 - 37 - 9 1/4 - 37.5 5,5 - 38 - 9 1/2 38,5 6.5 - 39 - 9 3/4 -39 7 40 10 - 310 8 41 - - 10 1/4 3 уникатни поволни цени за чиста потпетица на потпетици на потпетици на потпетици на потпетици : Suede TPU; Аутсала : гума; Пета : Абс. Јасен опсег. Чипка нагоре. Страшен. Чунки пета. Подготвена влошка. Сандали на потпетици.

Им се допаѓа и на купувачите..