• Ново
Водата на водата на Сиетл Канвас уметност од Јеил Гурни
zoom_in

Водата на водата на Сиетл Канвас уметност од Јеил Гурни

DEN 719.84

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме со презентација на разни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „водата на Сиетл“ платно уметност од Јеил Гурни : Уметник : Јеил Гурни. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..