• Ново
Пумпа за ширина на ширина на ширина на ширина на Teagan, пумпа за лав
zoom_in

Пумпа за ширина на ширина на ширина на ширина на Teagan, пумпа за лав

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Цветни чај со ширина ширина со ширина со ширина со ширина, додава зачудувачки изглед за да го надополни вашиот ансамбл. Оваа дама 1 "Пумпа со ниски блок потпетици, нагласена со дизајн на сјајни лак и накит на рингони на затворен квадрат предниот дел на пети и целото металик сјај на телото е совршен избор за таа посебна пригода. Стилови на широка ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на целата стока. ** За компанијата ** обувки за обувки Меѓународната корпорација (Footwearus), лоцирана во Fairfield NJу ерси, започна со производство и големо работење во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 Часовна удобност, пеража, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна ширина (Е) ширина од Фазпаз. Метална синтетичка. 1 "блок -потпетица. Затворена квадратна пети. Slingback со прилагодлива тока. Гума ѓон. Декоративен лак со rhinestones.

Им се допаѓа и на купувачите..