• Ново
Трговска марка ликовна уметност Зебра платно уметност од Дин Русо
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Зебра платно уметност од Дин Русо

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија, има живописен портрет на зебра. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Им се допаѓа и на купувачите..