• Ново
Miniyam 56 W LoveSeat Couch Couch со перници за дневна соба, сина
zoom_in

Miniyam 56 W LoveSeat Couch Couch со перници за дневна соба, сина

DEN 3199.84

Износ
check Во продавницата.

Miniamam Modern Velvet Sofa ќе ви обезбеди различно корисничко искуство. Силен и издржлив материјал, кога седите на него, не мора да се грижите за тонењето на рамката. Мал по големина и лесен за движење, може да се стави во стан, дневна соба или канцеларија по своја волја, што ќе ја направи декорацијата за внатрешни работи. Многу удобно, добар избор за релаксација или уживање, без разлика дали ќе уживате во шармот на филмот со семејството или пријателите или да разговарате, овој тросед ви овозможува да поминете добро заедно. Секој може лесно да го инсталира за 10 минути. Затоа, не двоумете се, овој тросед вреди да се купи! Цврста конструкција : Рамката на овој тросед е главно цврсто дрво и вештачко дрво. Потребниот потпирач е фиксиран со метал и завртки, што е многу цврсто . модерен дизајн : елегантен дизајн на линијата и модерен стил што може да се прилагоди на секоја тема за украси. Совршено за дневни соби и станови . Удобен плетенка со кадифе : Површината на нашата тросед е изработена од избрана кадифе, која има убава текстура, без пилиња, без статичка електрична енергија, заштита на животната средина и е лесно да се грижи за . Удобно седење : Нашата софа е задебелена и ублажена. Иако потпирачите за рака се изработени од метал, областа за одмор на рацете е завиткана во плетенка со кадифе, така што нема потреба да се грижите за удобноста на потпирачите за ракави за софа . Лесна инсталација : Целиот хардвер е вклучен во пакетот, не се потребни дополнителни алатки. Со помош на детални упатства, можете лесно да се соберете . Спецификација : Тип на производ : lovesубов. Дизајн на софа : Стандард. Капацитет за седење : 2. Материјал за тапацир : кадифе. Материјал за рамки : Метал+дрво. Боја на нозете : злато. Материјал за нозе : Метал. Материјал за полнење на седиштата : пена. Изградба на седишта : Пролет на џеб. Материјал за полнење на грбот : пена. Отстранливи перничиња : Да. Отстранлива локација за перница : назад. Вклучени перници : Да. Грижа на производот : Избришете чиста со сува крпа, вакуум. Тип на рака : Тркалезна рака. Стил на седиште : Повеќе седиште за перница. Тип на грб : Перница назад. Наведете и одобрена употреба на добавувачот : станбена употреба. Изградба на перница : пена. Конектор за компоненти : Инсталирани се држачи/клипови. Капацитет на тежина : 400 lb . Отстранлив капа на перница : Бр. Реверзибилни перничиња : Бр. Софа за спиење : Бр. Перниците за зајакнување додаваат шарм на удобни, лабави перничиња за грб. Седиштето во стилот на клупата е исполнето со пена и копчето е зафатено за текстура и димензија.

Им се допаѓа и на купувачите..