• Ново
со дизајн боемски геометриски печати затворен простор за врата на отворено
zoom_in

со дизајн боемски геометриски печати затворен простор за врата на отворено

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Направете впечаток на посетителите со современиот дизајн на Е по дизајн Боемјан 2 геометриски печати затворен/врата на отворено. Користете го овој душек за влечење на вратата за да спречите нечистотија и влага да патуваат на чисти подови. Брзо се освежува со фрлање во машината за перење. Изберете од достапните опции за големина. 100% полиестерска конструкција. Вашиот избор на достапни опции за боја. Хипо-алергичен. ПЕТ- и пријателски за семејството. Машина што се мие. За внатрешна и надворешна употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..