• Ново
Влажна палета на диви бои, виножито
zoom_in

Влажна палета на диви бои, виножито

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Влажна палета на диви бои влажна палета на диви бои. Пигмент со големо влијание : Овие пигменти доаѓаат во серија богати бои кои летаат на задебелување n светло во еден удар . кремасти и мешавини : Овие супер мазни бои на телото се неверојатно кремасти и непречено се лизгаат за непречено покривање каде и да ви треба. Совршена завршница : Овие палети на бои се достапни во низа завршувања од мат до сјај до металик . без суровост и веган : влажните производи за диви шминка никогаш не се тестираат на животни и секогаш се без суровост.

Им се допаѓа и на купувачите..