• Ново
Нема граници на џемпери на јуниор
zoom_in

Нема граници на џемпери на јуниор

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Потрагата по тоа што совршено живееше во џемпер, завршува овде. Ниту една кошула за пресврт на границите не нуди мека, пријатна привлечност со ох-толку-шик пресврт што додава неочекуван детал. Малку исечена, оваа маичка прави сензационален партнер со сите ваши фармерки со висок половински. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "A D носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : Crewneck. Затворање : Стил на пулвер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Измијте го џемпери за пресврт на јуниорите од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..