• Ново
Raybestos 980273R РОТОР ЗА СОСТОЈБА ДИСТ РОТОР НА РАБОТИТЕ Изберете: 1999- Land Rover Discovery II
zoom_in

Raybestos 980273R РОТОР ЗА СОСТОЈБА ДИСТ РОТОР НА РАБОТИТЕ Изберете: 1999- Land Rover Discovery II

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Не-насочен финиш на земјата ви дава производ кој е подготвен да инсталира веднаш од кутијата . Нашите ротори R-Line се Мелница избалансирана и 100 проценти потврдена. Напредната технологија Raybestos-го обезбедува најдоброто решение за бучава што ги исполнува или ги надминува очекувањата на ОЕ за испорака на најдобри перформанси и издржливост во класата. Тие се вградени во центарот на тркалото и обезбедуваат брилијантна стабилност на возилото. Роторите R-Line го исполнуваат стандардот SAE за јачина на затегнување, обезбедување на структурен интегритет и максимален животен век . 8% од увозот и домашните автомобили, лесните камиони и SUV. Не-насочена ротација значи дека може да се користи на сите четири агли на возилото. Професионалната оценка е идеална за секојдневни ситуации на возење и вклучува многу апликации за решавање проблеми. Овие ротори имаат напредна технологија металургија која нуди долготрајна издржливост.

Им се допаѓа и на купувачите..