• Ново
Пастен Пастен рендано сирење, Оз
zoom_in

Пастен Пастен рендано сирење, Оз

DEN 66.24

Износ
check Во продавницата.

Рендано сирење, увоз на пармезан 6 мл (170 g). Од 1874 година. На возраст над 10 месеци. Тешко е да се размислува за италијанско јадење со сос од домати што не би се подобрило со додавање на здрав тресење на пармезанско сирење. Нашите е направено од сирење на возраст над 10 месеци, давајќи му богат, слаб вкус. Фрижидер по отворањето. Содржи : млеко. 6 мл (170 г) Кантон, м -р 02021 рендано сирење, пармезан. Увезени. Од 1874 година. На возраст над 10 месеци. Тешко е да се размислува за италијанско јадење со сос од домати што не би се подобрило со додавање на здрав тресење на пармезанско сирење. Нашите е направено од сирење на возраст над 10 месеци, давајќи му богат, слаб вкус.

Им се допаѓа и на купувачите..