• Ново
Викторија К Crossенски кросовер ленти Сандал со мали медалјони
zoom_in

Викторија К Crossенски кросовер ленти Сандал со мали медалјони

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Пар сандали на Викторијак со модерни ленти за кросовер со мало медалјонски украс, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар сандали на Victoria k додава талент во вашата секојдневна гардероба, тој доаѓа во голем број на бои. Модни сандали на Викторија К. Ремени на кросовер со мало медалјонски украс. 100% гумен ѓон. Достапно во разновидни бои. Прилагодлива лента за глуждот. Подложен кревет за нозе. Користете мека крпа за чистење.

Им се допаѓа и на купувачите..