• Ново
Фабриката „Ступел индустрии“ излегува од вода зелена сина фотографија од платно wallидна уметност од Дејвид Стерн
zoom_in

Фабриката „Ступел индустрии“ излегува од вода зелена сина фотографија од платно wallидна уметност од Дејвид Стерн

DEN 639.68

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија. Димензии : Предмет мери 10 должина x 0,5 длабочина x 15 висина инчи. Квалитет - Висок квалитет, рачен завршен литографски печатење на MDF дрво. Машински заоблени, фолија завршени рабови за непречен допир . Подготвени за виси - префабрикувана пресек на клучот за да биде обесена со кој било приколка, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Апликација - Совршен декор додавање на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл.

Им се допаѓа и на купувачите..