• Ново
Amerelle 55dddb Elan Wallplate, дуплекс, леано метал, бронза на возраст, 1-пакет
zoom_in

Amerelle 55dddb Elan Wallplate, дуплекс, леано метал, бронза на возраст, 1-пакет

DEN 81.44

Износ
check Во продавницата.

Оставете траен впечаток за вашиот домашен декор кога ќе изберете amerидни плочи на Amerelle. Со огромен спектар на стилови што треба да изберете, нашите wallидови ќе бидат дефинирана карактеристика на проектите за подобрување на вашиот дом. Додадете ги нашите wallидови како украсен акцент во секоја просторија, со појавување на елементи за дизајн, како што се хардвер за кабинет, водовод и осветлување, подови, позадина и повеќе. Парови добро со уметност и занаетчиство, ориентални, боемски, класични, крајбрежни, современи, земја, колиба, еклектична, фарма, француска земја, индустриска, модерна, југозападна, преодни стилови. Зголемување на стилот : wallидот на Amerelle ќе му даде богатство и елеганција на вашиот простор и ќе биде завршен допир на вашиот декор за дома и проекти за подобрување на домот. Нашиот широк избор на плочи на wallидови е погоден да одговара на кој било стил на декор и завршување на бојата . модерно од средниот век : гроздобер се пресекува со модерноста во нашите модерни wallидови од средниот век. Комплиментирајте го минималистичкиот стил на вашиот дом со нашите трендовски wallидови завршувања и дизајни. Трајна вредност : Знајте дека примате издржлив, долготраен производ кога купувате amerидна плоча на Amerelle. Направено од најдобрите материјали за одржување на својата завршница со години. Wallидот на Amerelle е ефтина надградба на кој било дом . Супериорен квалитет : Amerилските плочи се направени со вас и вашиот дом во умот. Тоа се завршните допири што го прават вашиот дом посебен. Ние нудиме врвни производи што се сигурни дека ќе траат, така што вие и вашето семејство може да се фокусирате на уживање во вашиот дом . Детали за производот : Големина : 3 Дуплекс стил : Среден век модерен материјал : Cast Metal Finish : Aded Bronze Dimensions : 0.25 “ (Ј) x 4,625 ”(w) x 4,75” (ч) UL наведени, завртки и вклучен хардвер за монтирање.

Им се допаѓа и на купувачите..