• Ново
Деко пие wallидна уметност, 12 22
zoom_in

Деко пие wallидна уметност, 12 22

DEN 2601.60

Износ
check Во продавницата.

Нашата врамена графичка колекција има различни слики, врамени со убаво украсно обликување, давајќи му на секој дизајн убав естетски. Деко пијалоци wallидна уметност, 12 "x 22", сет од 3 : полиестерска рамка. Лесно е да се обеси. Не е потребно собрание.

Им се допаѓа и на купувачите..