• Ново
Лесни пумпи за удобност во улицата
zoom_in

Лесни пумпи за удобност во улицата

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Мировната пумпа од лесна улица е сè за вашата способност за удобност и абење. Дизајнирано на ниска наредена блок-потпетица за да обезбеди стабилност во вашиот чекор и засилена со стрии за фитлити, како и ултра лесен лесно движење од лесна улична инлола што ќе ја направи оваа пумпа за главна мрежа во вашиот ден на ден. 1 инчен блок -потпетица. Супер флекс -надворешна плоча. Истегнете за вклопување топка. Внатре во стрии се и за вклопување и за удобност. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Подредена пета со низок блок.

Им се допаѓа и на купувачите..