• Ново
Велосипед со унифициски крстосувач, ретро приморски патнички велосипед за мажи и жени, бело
zoom_in

Велосипед со унифициски крстосувач, ретро приморски патнички велосипед за мажи и жени, бело

DEN 2975.84

Износ
check Во продавницата.

Ова е прекрасен велосипед за возење на работа и забава за викенд, без оглед на времето! Сопирачките на дискот обезбедуваат многу контрола во различни услови. Овој велосипед е вистинскиот велосипед за патниците.Унисекс крстосувач велосипед, ретро чекор-чекор со високо-јаглеродна челична рамка,. V-сопирачка/сопирачка на сопирачката, хибриден крстосувач на плажа, хибриден крстосувач за мажи и жени. Крузер велосипеди велосипед за возрасни и тинејџери : . 1. 【Стабилен систем на сопирачки】 - Обични карактеристики на велосипед опремени со предната и задната V сопирачка за да се развие точноста на сопирањето. Обезбедете ја вашата безбедност при возење . 2. 【Shimano Drive Train】- Shimano Drive Train ни овозможува да менуваме брзини со мазност. Позиционирањето е точно, а свиленкаста менувач се менува без застој. Можеме брзо да избереме брзини за разни терени . 3. 【Размислен дизајн】 - велосипедот со крстарење има ретро зачекори рамка со висок јаглероден челик со низок центар на дизајнирање на гравитација и зафатени ленти за зачувување за да ви помогне да го задржите грбот исправен и да одржувате соодветно продолжување на нозете За оптимално педалирање, давајќи ви. најудобно возење. 4. 【Плодното седиште на седиштето】-Задебелената брадавица со двојна густина има добра мекост и еластичност, апсорбира испакнатини, ергономски дизајнирани, прицврстувачи за седиште со брзо ослободување овозможува брзо прилагодување на висината за тоа совршено вклопување .. Детали за производот : . Вилушка : 700 C челик. Боја : сина/бела боја. Брзина : 7 брзина. Сопирачка : V-сопирачка. Гума : 700*35 C гума. РИМ : 700 C AV алуминиум. Синџир : 1/2 "*3/32 "*118 L челик. Големина на пакетот : 140*23*76см. Бруто тежина : Фендерите од 18 килограми помагаат да ве заштити од прскање и прашина додека додавате гроздобер талент . Трајната рамка за челични крстарења е совршена за плажа или околу соседството. Екстра-големи пролетни седло и исправена позиција за возење обезбедуваат удобно возење . Обични карактеристики на велосипед опремени со предната и задната V сопирачка. Шимано погонот ни овозможува да менуваме брзини со мазност.

Им се допаѓа и на купувачите..