• Ново
Garanimals Baby Boy & Toddler Boy Tank-Top Multipack, 4-пакет, 12м-5Т
zoom_in

Garanimals Baby Boy & Toddler Boy Tank-Top Multipack, 4-пакет, 12м-5Т

DEN 495.84

Износ
check Во продавницата.

Сончеви денови пред тоа повикуваат на ладни стилови на без ракави. Зачувајте со Garanimals 4-пакувања на резервоарот за да се мешаат и да се совпаѓаат со неговите шорцеви или фармерки за удобна и обична облека. Мулти-пакет со 4 парчиња вклучува : четири резервоари за мешавини и натпревари во Jerseyерси. Се продава исклучиво на и. Графички резервоар за дрес : 60% памук/ 40% полиестер. Печати резервоар за Jerseyерси : 100% памук/. Цврст резервоар за Jerseyерси : 100% памук/. Резервоар за дрес на ленти : 60% памук/ 40% полиестер.

Им се допаѓа и на купувачите..