• Ново
Домашни основи 3-ниво црна корпа за виси
zoom_in

Домашни основи 3-ниво црна корпа за виси

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Домашните основи 3-нивоа црна висина корпа е удобен начин за чување и прикажување на овошје во вашата кујна. Тоа ви обезбедува многу простор и ви овозможува понатаму да се организирате по тип, боја и повеќе ако сакате. Оваа корпа за виси кујни е одличен начин да се заштеди на вредниот контра простор, истовремено намалувајќи го нередот. Изработено е со употреба на тешки челични материјали кои обезбедуваат трајна сигурност и структурен интегритет. Користете ја основата на корпата за да држите поголеми, потешки плодови за да спречите крцкање помали овошја што ќе одговараат подобро на центарот и врвните корпи. Домашни основи 3-ниво црна корпа за виси : 3 нивоа за крајно складирање. 3 нивоа за организирање овошје според вашиот избор.

Им се допаѓа и на купувачите..