• Ново
Трговска марка ликовна уметност wick Canvas Art by Rob Cherry
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност wick Canvas Art by Rob Cherry

DEN 1530.08

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Вик“ платно уметност од Роб Чери : Уметник : Роб Чери. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..