• Ново
Преносен задниот двор за готвење решетки за готвење за отворено внатрешен двор и кампување
zoom_in

Преносен задниот двор за готвење решетки за готвење за отворено внатрешен двор и кампување

DEN 1943.52

Износ
check Во продавницата.

Преносот на редот за готвење на пожарот во задниот двор помага да се претвори омиленото семејство што се дружи во станица за готвење со пламен. Оваа цврста решетка на скара едноставно вложи во земја и обезбедува површина за готвење што се протега покрај работ на која било постојна огнена јама. Оваа решетка за пожарникарска скара има едноставна конструкција која е лесно да се спакува и транспортира. Се одликува со двојно засилена заграда за поддршка што се заклучува на место на претходно дупчениот пол и едноставно се потпира над пожарот кога е инсталиран. Оваа алатка за промена на играта прави паметно решение при кампување или уживање во собирите на внатрешен двор. Преносен задниот двор за готвење решетки за готвење за внатрешни работи за внатрешен двор и кампување : Решетка решетка за решетка со поддршка за удел во земјата. Трајно конструирана решетка за скара од пожар. Висината на скара е прилагодлива. Вклучува заклучување на позицијата. Ја претвора секоја постојна оган јама во станица за готвење.

Им се допаѓа и на купувачите..