• Ново
Работилница за боја WOW WOW WOW BLOWS COLT COMPTION
zoom_in

Работилница за боја WOW WOW WOW BLOWS COLT COMPTION

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Чувајте ги вашите прелистувачи совршени и дефинирани со работилницата за бои WOW WOW BLOWS Комплет за чешлање. Овој сет-во-еден сет вклучува сè што ви треба за обликување, скулптури и дефинирање на веѓите. Комплетот вклучува три матрици на веѓите, восок од веѓа, прав во прав, молив за веѓа, карион со хајлајтер, двојна четка за веѓи, пинцети, четка за трепки, четка во прав и острилка. Работилницата за бои WOW WOW BLOWS Комплет за чешлање го олеснува добивањето на убави прелистувачи! Комплетен комплет за чешлање на веѓите. Вклучува 0,02 мл. Восок од веѓи, четири прашоци за веѓа (0,08 мл. Вкупно), 0,15 мл. Крејон со високи лилјаци, 0,02 мл. Молив за веѓа, 3 матрици на веѓа, двојна еднострана четка за веѓа, пинцети, четка за трепки, четка во прав и острилка за моливи. Одлично за обликување, чешлање, подобрување и одржување на веѓите. Користете ги прашоците за веѓа, хајлајт -креда и молив за веѓа за да пополните ретки области. Користете восок од веѓата за да ги скротите непослушните веѓи. Користете матрици за да ви помогнат да го дефинирате совршениот лак. Одлична идеја за подароци или порибување. Мулти-парчен комплет за чешлање е голема вредност.

Им се допаѓа и на купувачите..