• Ново
Менаџери за седиште и темно воздушно седиште и темни воздушни плочи
zoom_in

Менаџери за седиште и темно воздушно седиште и темни воздушни плочи

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Канцелариски starвезда простор 81 серија воздушна мрежа назад и стол на Менаџерот за седишта во Верафлекс, седиштето на ткаенината Лате, базата со 5 starвездички, 1 секој Latte Veraflex® седиште и Dark Air Grid® назад. Едно прилагодување на висината на пневматското седиште на допир. 360 ° вртење. 2 до 1 Синхро навалување со наклон на наклон и заклучување. Прилагодливи раце. Аголна најлон база.

Им се допаѓа и на купувачите..