• Ново
Бидете свои женски рампер за спиење од 1 парчиња
zoom_in

Бидете свои женски рампер за спиење од 1 парчиња

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Одете по еден и направен изглед кога е време за кревет! Овој ромпер за спиење од JV облека има пријатна дизајн без ракави и сатен-инспириран рејкулар за удобно вклопување. Ноќ, ноќ! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. v-neckline. Без ракави. Satin Drawcord. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Womenенски 1 парчен сон за спиење од JV облека.

Им се допаѓа и на купувачите..