• Ново
Швајцарски технолошки машка и голема машка мафијачка елек, до големина 5xl
zoom_in

Швајцарски технолошки машка и голема машка мафијачка елек, до големина 5xl

DEN 480.00

Износ
check Во продавницата.

Овој елек на пуфер е голем на топлина и издржливост. Тој е отпорен на ветер и вода и доаѓа во најразлични бои, вклучително и камо исто така! Школка 100% најлон. Полифиран за топлина. Две странични џебови со скриени затворачи. Повлеч на патент за патент за лесен пристап и преклопен над патент чувар. Затворете ги патентите ZLL пред машината за перење. Машинско миење ладно. Со слични бои, само нехлор. Белило кога е потребно. Трбајте суво. Ниско. Не пеглајте. Не исушете чисто . COO : Виетнам.

Им се допаѓа и на купувачите..