• Ново
Гол пост на машката цврста плетена пантолона
zoom_in

Гол пост на машката цврста плетена пантолона

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Со полиестер за дишење и еластична лента за половината, овие панталони во Флорида, непобедливи плетени боксери, се изградени за да ве одржат удобни и ладни цел ден. Без разлика дали сте на работа, во теретана, или на каучот за играта, концептите спортот ги покрил. Сублимираниот дизајн на камуфлажата и свежото лого на Флорида Пантерс ќе ви дадат стилски поттик на тимскиот дух. Georgeорџ Мејсон голот на голот на мажите солиден плетен пант.

Им се допаѓа и на купувачите..