• Ново
Студио Запад мајчинство В-врат-вратен резервоар
zoom_in

Студио Запад мајчинство В-врат-вратен резервоар

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Резервоарот V-врат на Студио Вест го осветлува вашиот сјај со прекрасен вез и меки плетени детали. Долгата силуета парови совршено со хеланки за полирано преземање на вашиот обичен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. В-врат со везени детали. Сите детали за плетенка. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Везени врвни породилишта за жени од Студио Вест.

Им се допаѓа и на купувачите..