• Ново
Подобри домови и градини Папасан стол со перница од Шерпа, бело
zoom_in

Подобри домови и градини Папасан стол со перница од Шерпа, бело

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Поминете во меката, бело -перница и ќе се согласите дека подобриот домови и градини Папасан стол со Шерпа перница само може да биде најдоброто место во куќата. Дизајнирано со цврста челична рамка и факс плетени акценти, ова обично столче има мека 4,5 "дебела тафтирана перница на седиштето на врвот со тапацир во стилот на Шерпа за да создаде покана за седење опција за едно возрасно лице. Совршено за создавање опуштен изглед во дневните простории, Ден, семејни простории, игротеки, детски соби, спални соби и многу повеќе, подобри домови и градини Папасан стол со Шерпа перница има стол за столче што безбедно се придава на основата за удобност и стабилност. Лесно се склопува со вклучените упатства, овој папасан Покривот за перница на столот е направен од 100% полиестер што е миење на рацете само со не-хлорно белило кога е потребно. Лежете рамно на суво. Ладно железо ако е потребно. Не исушете го чисто. Папасан стол со затегната бела перница на тркалезна, темно кафеава боја Основата. Нагласени со факс плетени акценти за обичен, бохо изглед. Чаир сад се придава безбедно за да се заснова за удобност и стабилност. Одличен додаток на тинејџерски спални соби, семејни простории и други простори во затворен простор. Рамка направена од челик со полиетилен акценти. Полиестерска перница. Само миење на рацете, белило што не е хлор кога е потребно, лежете рамно на суво. Ладно железо доколку е потребно. Не исушете чисто. Тркалезни мерки за столче на папасан 44.9 '' l x 44.9 '' W x 33.5 '' H. H. држи до 250 фунти . лесно склопување.

Им се допаѓа и на купувачите..