• Ново
Савана го тапацирал креветот, полн, розов
zoom_in

Савана го тапацирал креветот, полн, розов

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Украсете ја спалната соба на вашето дете со францускиот инспириран ДХП Савана, тапациран кревет. Вештачките криви, пастелната боја и меката ткаенина од микрофибер ќе донесат слатко рафиниран стил во секоја просторија. Лесниот шарм и убаво стилизиран кревет ќе создадат простор во кој секое дете ќе сака да го поминува времето. Вештачки криви и микрофибер тапацир, достапен во розова и јоргована. Основите на Slat дозволуваат воздухот да помине слободно под вашиот кревет, одржувајќи го вашиот душек посвеж подолго. Сликите се прилагодуваат на тежината што им е извршена, обезбедувајќи ви соодветна количина на поддршка. Не е потребна дополнителна основа. Цврста дрвена конструкција која е стабилна и издржлива. Доаѓа со 4 Водден нозе плус дополнителни 4 метални нозе и централна метална железница за дополнителна поддршка. Бродови во една кутија и лесно е да се соберат. Димензии на целосен кревет : 79 "L x 56,5" W x 45 "H. Димензии на картон : 60" L x 45 "W x 4" H. Нето тежина : 76 lb. Бруто тежина : 96 lb. Ограничување на тежината : 450 lb.

Им се допаѓа и на купувачите..