• Ново
Благородна куќа Пеги современа ткаенина за трпезариско столче, сет од 2, сина
zoom_in

Благородна куќа Пеги современа ткаенина за трпезариско столче, сет од 2, сина

DEN 2767.84

Износ
check Во продавницата.

Ако барате едноставен, елегантен стол за јадење, тогаш не барајте повеќе. Нашиот сет за столици за јадење го нуди вашиот дом исклучителен стил со минималистички, но рафиниран изглед. Овие тапацирани столици без вооружување се и елегантни и елегантни, истакнувајќи го нивниот зачудувачки современ дизајн. Нагласени со дизајн на Т-бод, овие столчиња не само што ќе го подобрат вашиот декор со стил, туку и ќе обезбедат неверојатна удобност додека јадете. Одликувајќи се со прецизни линии и точни агли, овие столчиња за јадење се совршен додаток на секоја трпезариска маса. Благородна куќа Пеги Современа ткаенина стол за јадење, сет од 2, сина : Вклучува : две (2) столчиња за јадење. Повеќе опции за материјали. Материјал за нозе : гума од дрво или дрво од бреза. Повеќе опции во боја. Потребно е собрание. Димензии : 25,50 инчи длабоко x 17,75 инчи широк x 39,75 инчи високи. Димензии на седиштето : 17,25 инчи длабоко x 17,75 инчи широк x 19,25 инчи високи. Капацитет на тежина : 300 фунти.

Им се допаѓа и на купувачите..