• Ново
Огледало со врамено лого - Град - Лос Анџелес Лејкерс
zoom_in

Огледало со врамено лого - Град - Лос Анџелес Лејкерс

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Размислете за омилените сеќавања со ова официјално лиценцирано огледало за лого. Автентичното уметничко дело е зачувано под огледало стакло, а потоа врзано со црна завиткана рамка од дрво. Објавете ја вашата страст додека му помагате на изгледот на вашата соба со ова професионално огледало за лого. Карактеристики на производот : Официјално лиценцирани целосни уметнички дела во боја на стаклени акценти1,25 инчи црна завиткана рамка од дрво, монтиран за закани за заби .75 (г) x 27 (w) x 15 (ч) инчи официјално лиценциран НБА производ.

Им се допаѓа и на купувачите..