• Ново
Класична боја на надворешна куќа во боја, сив метал, полу-сјај, галон
zoom_in

Класична боја на надворешна куќа во боја, сив метал, полу-сјај, галон

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Бојата во боја е квалитетна боја на латекс што обезбедува издржлива завршница плус лесна примена и расчистување. Проектите за сликање на куќата, вратата и трим ќе траат и ќе изгледаат одлично. Латекс -куќата на куќата може да се користи на алуминиум, винил, asonидарски, штуко, дрво и подготвен челик. Не се препорачува за метални покриви. Класична боја на куќи за надворешна боја, сив метал, полу-сјај, 1 галон надворешна куќа за куќи обезбедува издржлива завршница. Надворешната боја на латекс доаѓа со 15 -годишна гаранција. Може да се користи на алуминиум, винил, asonидарски, штуко, дрво и подготвен челик. Бојата што се пее е лесно да се исчисти со сапун и вода. Користете за сликарство во куќа, како боја на врата, трим боја и многу повеќе. Лесна примена. Достапно во широк спектар на бои на декораторот.

Им се допаѓа и на купувачите..