• Ново
Подобри домови и градини 3-парчиња Chenille Duvet Cover Cover, Full кралица, бела
zoom_in

Подобри домови и градини 3-парчиња Chenille Duvet Cover Cover, Full кралица, бела

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Донесете пријатна изглед во вашата соба со подобри домови и градини 3 парчиња Chenille Duvet Cover Set. Одликувајќи се со геометриски и дијамантски дизајни со затегната ткаенина Ченил за димензија и текстура, овој импресивен аранжман е сигурен дека ќе ги разнесе вашите гости бидејќи е исто така меко за допир. Овој капак е лесен за ракување и грижа за, едноставно лизгајте го вашиот утешен вметнете за да го заштитите и да го извадите кога треба да го измиете капакот. Вклучени во овој сет се совпаѓаат со Шамс за да се заврши изгледот. Подобри домови и градини 3 парчиња Chenille Duvet Cover Set : Full/Queen Set вклучува : 1 Duvet Cover () и 2 Shams (). Кинг сет вклучува : 1 Duvet Cover () и 2 Shams (). Предниот дел на капакот на Дувет и Шамс : 100% памучен цврст зафатен Ченил. Назад на Duvet Cover and Shams : 100% памучна цврста рамна ткаенина. Затворање на копчињата на дното со 7 врски внатре. Крај на срам за отворање. Вметнувањата во дувлата се продаваат одделно. Машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..