• Ново
Машка маица во боја на мажите во Рибок
zoom_in

Машка маица во боја на мажите во Рибок

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Оваа маица за изведба на Reebok е совршена за сите спортови што обезбедува удобност и поддршка што ви е потребна за време на вашите вежби. Овој атлетски врв е направен со ткаенина за брзо сушење дизајнирана да ја здобие влагата од вашата кожа за да можете да останете суви и удобни за време на вашите вежби. Удрете го тој лифт, одете на џогирање или опуштете се дома - и направете го сето тоа со леснотија. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. дизајниран да ви го прегрне горниот дел од торзото и да дозволи простор во средниот дел. Екипаж. Кратки ракави. Лесен. Влага за губење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Машка маица со кратки ракави со кратки ракави на Reebok.

Им се допаѓа и на купувачите..