• Ново
Јуниори лиценца скокајќи од одмаздници за џемпери на пуловер
zoom_in

Јуниори лиценца скокајќи од одмаздници за џемпери на пуловер

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Херојот на вашата гардероба за викенд, оваа џемпер за скокање на Avengers Pullover е забавен стил, направен лесен во пријатно, опуштено вклопување. Пар над слаби фармерки и патики и вашата облека е поставена! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Вратот на екипажот. Одмаздници Графички печати однапред. © Марвел. Сите права се задржани . 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Одмаздници графички печати џемпери за јуниори.

Им се допаѓа и на купувачите..