• Ново
Нема граници на мажите од 9 “табли со стрии
zoom_in

Нема граници на мажите од 9 “табли со стрии

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Крајните табли од без граници - совршени за прскање на плажа, езеро, воден парк, базен и пошироко! Овие машки табли се дизајнирани со 4-насочни ткаенини за перформанси на истегнување и брзо сушење и UPF 50 својства за заштита на сонцето. Овие стебла за пливање се истегнати, удобни и подготвени за целогодишна забава со фиксна половината, затворање на предната вратоврска и нелиран дизајн. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9 ”inseam. Затворање : стил на влечење; фиксна вратоврска за влечење на половината. Ockебови : 2 странични џебови, 1 задниот џеб со затворање на размавта со кука и јамка. Карактеристики : 4-насочна ткаенина за перформанси на истегнување; Брза финиш на сува ткаенина; UPF 50 заштита од сонце; нелиран; Етикета за заптивка на топлина за удобност без ознаки. Мажите фиксни плочи од половината од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..