• Ново
Без граници на чипка на јуниори
zoom_in

Без граници на чипка на јуниори

DEN 296.00

Износ
check Во продавницата.

Романтичната чипка од без граници додава лесна елеганција на сè што ја спарувате од фармерки до панталони. За fallуби се денес. Исклучиво на. Материјал : 95% најлон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ¾ чиста ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Оклоп на чипка. Чипка врвот за јуниори од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..