• Ново
Печатени активни хеланки на Avia Plus со големина, 28 “
zoom_in

Печатени активни хеланки на Avia Plus со големина, 28 “

DEN 591.84

Износ
check Во продавницата.

Од трчање на работи до трчање 5к, Авиа ве покриваше со нивните активни хеланки. Дизајнирани со привлечна ткаенина за печатење и влага, овие хеланки се исто толку модерни колку што се функционални. Бонус .. тие дури имаат странични џебови. Резултат. Исклучиво на. Материјал : 82% полиестер/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Тенок. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 28 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : ткаенината за влага за влага ви помага да ве олади и суви; печатење на сите; ласкаво засолниште. Печатете активни хеланки за жени со плус големина од Авиа.

Им се допаѓа и на купувачите..