• Ново
Време и вистинско дуо j Почетна ѓердан
zoom_in

Време и вистинско дуо j Почетна ѓердан

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Додадете лична, допир на која било облека со овој софистициран, дво-парчен монограм ѓердан поставен по време и TRU. Комплетот вклучува чиста првична ланец на сребрен тон, со модерен бар ѓердан за лесен слоевит изглед. 16 и 18 инчи сребрени тон ѓердани. Почетна Ј. Совршен значаен подарок за вашиот најдобар пријател, мама, сестра, тетка, учителка или специјален некој!.

Им се допаѓа и на купувачите..