• Ново
Parisенски рафле во Париз, со врвот на бикини, бикини
zoom_in

Parisенски рафле во Париз, со врвот на бикини, бикини

DEN 495.84

Износ
check Во продавницата.

Овој врвен костим за капење на костими за капење е обликуван со затегната и удобна ткаенина, зашиени чаши и прилагодливи ленти. Носете го овој стилски костим за капење на базен или плажа! Tuffled Edge Cossuit Cossuit Cossuit; Зашиени чаши; Прилагодливи ленти за дополнителна удобност; Подлога за дополнителна поддршка; Затворање на кука; Ладно миење на рацете.

Им се допаѓа и на купувачите..