• Ново
Manвездени војни мандалски мандалоријан, детски патики
zoom_in

Manвездени војни мандалски мандалоријан, детски патики

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Сега можете да ја претставите вашата омилена серија од глава до пети со овие патики на Grogu Slip-on инспирирани од Мандалоријан. Тие се лизгаат лесно за секојдневна употреба, додека задебелениот дизајн додава забавна талент на вашата обична облека. Силуетите со низок врв се совршени со сè, од фармерки до товарни шорцеви за брза и подготвена завршница. Материјал : Вештачки материјали. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгање. Карактеристики : Печатено горно. © Лукасфилм. Сите права се задржани. Војна на Starвездите Мандалорискиот Грог се лизга патики за мажи.

Им се допаѓа и на купувачите..