• Ново
LOL изненадување, сликајте го вашиот сопствен Suncatcher има Suncatchers, боја и четки за бојадисување
zoom_in

LOL изненадување, сликајте го вашиот сопствен Suncatcher има Suncatchers, боја и четки за бојадисување

DEN 191.84

Износ
check Во продавницата.

LOL Изненадувањето сликајте го вашиот сопствен Suncatcher е одлична активност за да ги задржите малите раце зафатени. Комплетот Sun Catcher вклучува 4 пластични сончаници кои мерат 3 инчи до 4 инчи високи, садови за боја од 8-3мл и четки за боја. Секој Suncatcher е различен преглед на слика за да помогне да се олесни сликарството. Сетот Suncatcher е одлична забава за забава или велигденски корпа за корпи. Совршено за навивачот за изненадување LOL! Наменето на возраст од 3 и постари години. Клучни карактеристики : LOL Изненадување боја на вашиот сопствен Suncatcher е забавна активност за да им овозможите на децата да ја покажат својата креативност. Опсегот на возраста е 3 години и повеќе. Содржината вклучува 4 Suncatchers, 8 садови за боја, 2 четки за боја. Унисекс.

Им се допаѓа и на купувачите..