• Ново
Funde игри Барби нараквица за потера од табла
zoom_in

Funde игри Барби нараквица за потера од табла

DEN 317.12

Износ
check Во продавницата.

Тоа е трка за пристапување, стил на Барби! Секој играч започнува со 5 нараквици во круг. Од своја страна, играчите цртаат карти за да соберат, тргуваат, земаат од пријател или да додаваат нараквици во рацете. Првиот играч што носеше 10 нараквици победи! Вклучува 60 модни нараквици во 6 различни бои! Fundex Games Barbie Bracelet Chase Board Game препорачана возраст : 5-15 години. Препорачана возраст : 5-15 години. Играчка за опасност од гушење содржи мермер : Бр. Опасност за гушење мали делови : Бр. Играчка за опасност од гушење е мала топка : Не. Играчка за опасност од гушење содржи мала топка : Бр. Опасност за гушење : Не. Играчка за опасност од гушење е мермер : Не. Бр. Играчка за опасност од гушење е мермер : Не.

Им се допаѓа и на купувачите..