• Ново
Моторниот тренд на црно знаме за светилки за автомобили, нов мирис на автомобил - Елиминатор на траен мирис со швајцарска формула, супер сила за авто, камион, комбе и
zoom_in

Моторниот тренд на црно знаме за светилки за автомобили, нов мирис на автомобил - Елиминатор на траен мирис со швајцарска формула,

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Моторниот тренд Црно знаме за автомобили освежувач на воздухот, нов мирис на автомобили (24-пакет)-Елиминатор на траен мирис со швајцарска формула, супер сила за автоматски, камион, комбе и SUV нов мирис на автомобили-Прес-премотајте се и подмладувајте се со чистиот, свеж мирис на сосема нов автомобил веднаш од ждрепката . ги елиминира мирисите-нашите освежувачи на воздухот со моторни трендови помагаат да се неутрализираат непријатните мириси и да се освежи внатрешноста на вашиот автомобил . Долготрајниот мирис-Специјално дизајнираната швајцарска мирисна формула обезбедува супериорно искуство со мирис на мирис Со долготраен квалитет . Стилски дизајн-црно-бело американско знаме графички акцентирани со уникатна капсула со мириси во боја што одговара на мирисот . Запечатен за свежина-вклучена заптивка ја активира капсулата за мирис кога се отстранува и помага да се обезбеди максимална свежина.

Им се допаѓа и на купувачите..