• Ново
ПАЦ-МАН КАНЈИ ГРАФИЧКИ ГРАФИЧКИ Графички дуксери
zoom_in

ПАЦ-МАН КАНЈИ ГРАФИЧКИ ГРАФИЧКИ Графички дуксери

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Стилот на возврат е ваш во оваа боја блокирана џемпер на пак-човек. Забавен начин да останете пријатни во текот на целата година. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Опуштено вклопување. Ребрест екипаж. Графички фронт. © Pac-Man, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Пека-манца маичка за мажи.

Им се допаѓа и на купувачите..