• Ново
Воодушевување во едноставни задоволства од Ен Таволети платно уметничко печатење
zoom_in

Воодушевување во едноставни задоволства од Ен Таволети платно уметничко печатење

DEN 704.00

Износ
check Во продавницата.

Дабс од пастелна акварелна боја, ја испушта позадината на некоја без напорно искривена скрипта што ве поттикнува за "задоволство во едноставни задоволства ". Ова печатење на giclee комбинира извонредни детали и квалитетно платно во еден прифатлива пакет. Нудејќи печатење со полно крварење, кое опфаќа целокупност на платното, вашето ново уметничко дело исто така е подготвено да се обеси; Елиминирање на потребата за кадрирање. Инспекциски цитат за печатење на платно. Лесен. Завиткана галерија. Лесно е да се обеси.

Им се допаѓа и на купувачите..