• Ново
Канонски душек подлога, полна, хипоалергична
zoom_in

Канонски душек подлога, полна, хипоалергична

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Заштитете се себеси и вашиот душек со подлогата за памук на памук на топови. Оваа ставка е хипоалергична и машина што се мие со џеб од здолниште од 15 инчи за да се вклопи до душек од 18 инчи. Памучното лице обезбедува мекост и обратното полиестер помага во заштитата од влага. Вклучува : една подлога за душеци 54 инчи ширина до 75 инчи со џеб од 15 инчи за да се вклопи до душек од 18 инчи. Овие артикли користат 100% памучно лице и 100% полиестер не ткаен обратно со еднонасочно истегнување на здолништето за да се обезбеди на вашиот душек. Оваа ставка е машина за перење, но треба да се внимава да се измие во опрема за соодветна големина. Оваа ставка е увезена од Кина. Целосна големина. Хипоалергичен материјал. Се вклопува до душек од 18 инчи. Машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..